אודות אתר לימודים מהבית

אתר לימודים מהבית מציע קורסים אונליין בתחום השיווק האינטרנטי והרשתות החברתיות, תחומים אשר בשנים האחרונות הלכו והתפתחו עם פריצתה חסרת המעצורים של רשת האינטרנט והרשתות החברתיות. באתר ניתן להנות ממדריכים שיספקו לכם ידע מקצועי בסיסי בתחומים עכשוויים כגון קידום אתרים אורגני, קידום אתרים ממומן, בניית אתרי וורדפרס, עיצוב גרפי ושיווק בפייסבוק.

  • קידום אתרים אורגני הינו קידום טבעי באמצעות שיטות שונות שפותחו עם הזמן על ידי מקדמי האתרים ובהנחיית גוגל. קידום זה מתבצע בין השאר בעזרת הטמעת טקסטים הקשורים לנושא האתר בתוך האתר. קידום אורגני נכון ואיכותי יקדם את האתר שלנו לעמודים הראשונים בגוגל אך מתחת לתוצאות הממונות.
  • קידום אתרים ממומן הוא קידום האתר שלנו באמצעות תקציב שמטרתו ליצור חשיפה דרך הופעה בעמוד הראשון של גוגל. ישנן מספר שיטות לבצע קידום ממומן כאשר השיטות המובילות הן CPC דרכה אנחנו קובעים תקציב מוגדר של פרסום. כל קליק על הלינק של האתר מוריד לנו מתקציב הפרסום, כאשר שיטת ה-CPM מדברת על תקציב לאלף חשיפות.
  • אתרי וורדפרס בין השאר, מעניקים לנו נוכחות נוספת ברחבי הרשת, בעוד שהיתרון הוא שאנו מעצבים את האתר בעצמנו וכותבים את התוכן בצורה גמישה ופשוטה. מדובר במערכת תוכן הנחשבת לאחת הדרכים הנפוצות, השכיחות והזולות לבניית אתרים כיום.
  • שיווק בפייסבוק הוא אחד הדברים החשובים כיום. כמעט ולא קיימות חברות פרטיות וציבוריות שאין להן דף פייסבוק משלהן היות וזוהי אחת הדרכים האיכותיות לשמור ולפתח קשרים עם הלקוחות שלנו על בסיס יום יומי.
  • עיצוב גרפי הוא קריטי בעידן של היום, באמצעותו אנו רוצים למשוך את העין של הלקוח, ליצור חויית משתמש איכותית ועל כן אנו מתחדשים ומשתנים על בסיס קבוע, בין אם זה שדרוג ושינוי הלוגו, ובין אם זה שדרוג האתר.

בעולם השיווקי של היום, על המשווקים להכיר את כל הכלים הללו על מנת ליצור מערך שיווקי יעיל לחברה שלהם, כך שתוכל לצמוח ולהתפתח.