וורדפרס פלאגינים

מתוך קורס וורדפרס - שיעור מספר 2

אחת הפלטפורמות החינמיות המצליחות ביותר לבניית אתרים באינטרנט בשנים האחרונות היא וורדפרס. וורדפרס יצאה לאור בשנת 2003 כאשר כיום היא הפלטפורמה המובילה ברחבי האינטרנט לניהול תוכן ולמעשה, אחד מכל ארבעה אתרי אינטרנט פועלים על גבי הפלטפורמה של וורדפרס. היות וכיום נוכחות ברשת האינטרנט היא חיונית יותר מבעבר ויש הטוענים כי אם העסק שלך לא קיים ברשת האינטרנט, הוא לא קיים וכאן נכנסת למשחק פלטפורמת וורדפרס.

רבים מהחיפושים אחרי שירותים ומוצרים נעשים באמצעות מנועי החיפוש באינטרנט ועל כן החשיבות של חברה, ספק שירותים או ספק מוצרים להופיע באותם מנועי חיפוש.

אחת מהפונקציות היותר שימושיות של וורדפרס כיום היא פלאגינים אשר בעצם מסייעים לשדרג את האתר שלכם ולהוסיף לו אפשרויות ותבניות שונות. החל מכפתור של SHARE דרך האתר ישירות לרשתות החברתיות ועד פלטפורמות של אתרים שיכולים לשמש בתור אתרים למסחר אלקטרוני.

הפלאגינים של וורדפרס ייתנו לכם מענה לכל שדרוג או תוספת שאתם רוצים להוסיף לאתר שלכם. כיום יש לוורדפרס בנק של למעלה משלושים אלף פלאגינים בהם כל אחד מאיתנו יכול להשתמש ולהוסיף אותם לאתר שלו ללא כסף. השימוש בפלאגינים של וורדפרס יכול לחסוך לנו מאות שקלים ולעיתים אלפי שקלים לאותה משימה אם רק היינו משתמשים בשירותיו של מתכנת אשר היה עושה לנו את התוספת הזו לאתר שלנו.

את הפלאגינים של וורדפרס מפתחים המשתמשים של וורדפרס בעצמם כך שהם נבנו בעצם על פי צרכיהם של המשתמשים של וורדפרס וככל הנראה שאם נהיה מעוניינים להוסיף תוספת כלשהי לאתר שלנו, יש סיכוי גבוה שמישהו כבר חשב על אותה תוספת בעבר ופיתח אותה. לכן, נוכל למצוא תוספות שונות בקלות בבנק הפלאגינים של וורדפרס.

אז פעם הבאה לפני שאתם מוציאים אלפי שקלים מהחברה שלכם על פלאגינים לאתר שלכם, כדאי לכם לבדוק האם תוכלו להשיג אותם בחינם מבנק התוספות של וורדפרס.