חמשת לימודי הבית המובילים ברשת

מתוך קורס בלוג לימודים מהבית - שיעור מספר 5

לימודי העשרה מהבית הם טרנד עולמי שהחל לפני קצת יותר מעשור, בימים אלו כל אחד יכול ללמוד שפת תכנות, שיווק בגוגל, שיווק בפייסבוק, צילום מקצועי ואפילו בישול הכל דרך קורסים מכוונים שאותם אפשר לרכוש בעלות שבין כמה עשרות שקלים לכמה מאות.

רוצים לדעת מהם הקורסים המובילים אותם לומדים מהבית? בכתבה הבאה נסקור עבורכם חמש לימודי העשרה מאד פופולאריים ללימוד מהבית.

חמש מקצועות פופולאריים אונליין

• קידום ממומן בגוגל – קידום ממומן בגוגל הוא הליך בו אתר או מפרסם בעל נכס אונליין כזה או אחר מבקש להניע גולשים אל האתר / אפליקציה / נכס כזה או אחר באינטרנט בתשלום לגוגל, איכות הגולשים, הכמות וההמרות שיתקבלו כתוצאה מהקמפיין הממומן הזה בגוגל תלוי באדם שיושב מאחורי מסך המחשב ועושה אופטימיזציה, מקצוע זה הוא אחד הפופולאריים ללמידה אונליין.
• קידום ממומן בפייסבוק – יש לכם עסק, מטרה או עניין שתרצו לקדם? בפייסובק תוכלו להגיע לפלחים שונים של אנשים מכל רחבי העולם שיביעו עניין בנושא הספציפי שלכם, האופטימיזציה שבאמצעותה תוכלו להגיע הישר לקהל היעד המתאים ביותר היא עבודתו של בעל המקצוע, קידום ממומן בפייסובק הוא אחד מהקורסים הכי נפוצים ברשת.
• שפת תכנות php – שפת תכנות php היא שפת תכנות הנשענת על קוד פתוח והיא אחת השפות הכי פופולאריות ללמידה ברשת כיום.
• בניית אתרי וורדפרס – לימודי בניית אתרי וורדפרס תאפשר לכם לבנות אתרים ולתחזק אתרים עבור לקוחות מבלי שאתם בכלל צריכים לדעת תכנות, זהו קורס מבוקש מאד ברשת.
• בניית אפליקציות – אחרון וחביב לרשימה זאת הוא קורס בניית אפליקציות, קורס זה מאפשר לבוגרים שלו לבנות אפליקציות ללקוחות תמורת תשלום נכבד, גם קורס זה נחשב לפופולארי מאד.

מרחבי הרשת:
מטרנה – הזמנה אונליין