לימודי עיצוב גרפי

מתוך קורס כללי - שיעור מספר 9

בעולם שבו כמעט כל תהליכי הפרסום והשיווק מתבצעים דרך רשת האינטרנט, עיצוב גרפי הפך לאחד התחומים הכי מבוקשים בעידן הווב.

מגוון של תוכנות כמו פוטושופ, אינדיזיין ואילוסטרייטור מאפשרות למעצבים גרפים לבנות אפליקציות, להשתתף בפרויקטים בבניה ועיצוב של אתרים, לעצב ניזולטרים, פרסומות, באנרים ועוד… אז איפה אפשר ללמוד לימודי עיצוב גרפי אונליין?

  1. מכללת סולו – המכללה מציעה מגוון של קורסים אונליין כמו קורס עיצוב גרפי מקצועי, קורס גרפיקה ממוחשבת, קורס פוטושופ, קורס אילוסטרייטור, קורס פלאש, קורס ציור דיגיטלי ועוד. כל הקורסים מעוברים אונליין בהדרכה פרטית – מורה אחד על אחד מה שמאפשר לכל תלמיד להתקדם בקצב האישי שלו ולקבל את כל הכלים, המיומנויות והמידע כדי להפוך למעצב גרפי מקצועי
  2. המעצב – דרך יעילה ומשתלמת ללמוד עיצוב גרפי בצורה מקצועית. גם כאן, מבחר הקורסים מגוון כאשר ניתן להירשם ללימודי אינדיזיין, דרימוובר, פרימייר, פוטושופ ועוד… בין השאר הנושאים המועברים בקורסים הם איור דיגיטלי ולוח גרפי, וידאו הנפשה ואנימציה, עיצוב אלבומים דיגיטליים ועוד…
  3. מכללת סטודיו קורלי – מכללה מצוינת המעבירה מגוון של קורסים כמו למשל קורס איור גרפי, קורס עיצוב גרפי וקורס עיצוב גרפי פלוס. התכנים מותאמים לרמה של התלמיד כאשר גם כאן לומדים להכיר את התוכנות החשובות בתחום כמו פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. תהליך הלמידה מתבצע ברצף, השיעורים הינם מכוונים ובכל שיעור מקבל התלמיד שיעורי בית בכדי לבצע תרגולים הקושים לחומר ולידע שהועבר בשיעור עצמו.

שלושת המכללות מעניקות כלים מצוינים ופרקטים אשר עוזרים לנו לבנות תיק עבודות ובסופו של דבר לצאת למעגל העבודה במגוון של חברות, עסקים או להפוך למעצבים גרפיים עצמאיים בתחילת דרכם. הקורסים משלבים ידע עיוני ותרגולים מעשיים ובסוף הקורסים יש להגיש פרויקט גמר כדי לקבל את ההסמכה והתעודה בתור מעצבים גרפיים.

עוד כתבות שיעניינו אותך:
יורם קראוס – מטפס ההרים במסע טיפוס אל הר המטרהורן – ההר המסוכן ביותר באירופה