לימודי css

מתוך קורס כללי - שיעור מספר 6

אין ספק כי תחום הווב נחשב לאחד התחומים המבוקשים בכל מה שקשור ללימודים בין אם זה בנייה, עיצוב או קידום של אתרים.

היום אנשים רבים מתעניינים בלימודי css שזו בעצם שפה המאפשרת לנו ליצור תבניות עיצוב בתוך האתר כמו למשל הפרדה של העיצוב מהתוכן עצמו, הגדרה של טקסטים בצורות מסוימות בתוך הדפים של האתר, בנייה של קישורים לתבניות ועוד… הנה כמה מקורסי האונליין המומלצים ללימודי css.

1. קורס H tml&Css3משולב – קורס מקיף של naciהמשמש בסיס מעולה לכתיבת אתרים בברשת האינטרנט ומבוסס על התוכנות הכי מתקדמות בתחום. בין השאר התכנים המועברים בקורס הם: סקירה Html, תגיות, מבנה, צורות פשוטות, עיצוב צורות, Css3- רקעים, צבעים, גבולות וטקסטים.

2. קורס Html&Css של icup – קורס מצוין למי שעדין אין לו את הבסיס ומעניק את כל הכלים הבסיסיים בתהליך הלימוד של שפת Html וה- css. בחלק הראשון לומדים על המבנה הבסיס של דפי האינטרנט, בשלב מאוחר יום עוברים לתגים בסיסיים ולעיצוב חיצוני ב- css, תגיות סטייל, תחבירים בסיסיים ב- css ואז ממשיכים בשלב מתקדם יותר ל- עיצוב טקסטים, עיצוב לינקים ולמודלים.

3. קורס css של practicu – קורס משולב גם כן המעביר את כל התכנים החשובים בצורה מסודרת של סרטונים, שאלות ותשובות. מושגי יסוד css, פורמטים של css, עיצוב מדורג – css, פלוט css, בקיצור כל מה שצריך לדעת על css תקבלו בקורס הזה.

ממוצע השעות של הקורסים נע בין 6-4 שעות וזה מאוד משתנה בין קורס לקורס.