לימודי html

מתוך קורס כללי - שיעור מספר 7

אחד התחומים הכי מפותחים בשנים האחרונות הוא התחום של בניית אתרים. היום, לכל בעל עסק, חברה או ארגון וכמעט לכל אדם המספק שירות כזה או אחר יש אתר אינטרנט שמאפשר להציג את כל המידע הנדרש לגולש. כל אתר אינטרנט נוצר באופן כזה או אחר על ידי פורמט המכונה htmlשבעצם עוזר בתהליך של בניית אתר. אם גם אתם מחפשים קורס מעשי המועבר דרך הרשת, הנה כמה מהמובילים שבהם.

1. קורס מבוא ל- html של דן פרייפלד – הקורס נמשך 6 וחצי שעות ומשלב קבצי תרגול מעשיים. מדובר בקורס פרקטי בו לומדים כל מה שצריך לדעת על html. מתחילים בהיסטוריה, עוברים על הדרך שבה רשת האינטרנט עובדת ומשם עושים היכרות עמוקה עם גרסאות שונות של html ומבינים כיצד בנוי קובץ html. קורס מצוין שמספק את כל המידע שצריך לדעת.

2. קורס html באתר קורס – אתר המאגד את כל סוגי הקורסים האינטרנטיים ומספק מידע על html5. הקורס משלב בין הרצאות עיוניות המספקות מידע תאורטי לתרגולים המאפשרים להבין את החומר בצורה הפרקטית. בקורס מועברים תכנים חשובים כמו יסודות ה- html, מבוא לתכנות, דפדפנים, תגיות METAועוד.

3. קורס מכוון של האתר ukataas- קורס html שמעניק כלים מצוינים ליצירת דפי אינטרנט בשפת ה- html. בשלב הראשון לומדים את המבוא של השפה ועוברים לשימוש בקבצי התרגול השונים. הנושאים המועברים בקורס בין השאר כוללים הבנת תגיות בשפת ה- html, כל מה שקשור לתגיות ומלל, עבודה עם קוד מסוג CSS, בניית דפי אינטרנט, עלייה של האתר לרשת, עיצוב תפריטים ועוד.

4. קורס htmlשל practicu – קורס מעולה המועבר בצורה של סרטונים קצרים וענייניים שמאפשרים להבין כל מה שצריך לדעת על html. מבנה הדף, תגיות פלט, תגיות קלט, מוסגי יסוד ב- CSS, עיצוב מדורג- אלו הם רק חלק מהקורסים המועברים בקורס.

5. קורס html – cssשל האתר tuts-net – קורס בסיסי אך חינמי שנמשך במשך 6 שעות ומתאים לאנשים שאין להם רקע בתכנות. הקורס מועבר על ידי שי זאבי

ומאפשר כניסה חלקה לעולם הווב. בקורס לומדים איך לעשות קישורים למעברים בין עמודים, לומדים על התגיות הבסיסיות, בניית קישורים פנימיים בתוך עמודים ועוד.