לימודי php

מתוך קורס כללי - שיעור מספר 10

PHP הן ראשי תיבור של  Hypertext Preprocessor – שפת תסריטים שכל מתכנת העוסק בווב ובאינטרנט חייב לדעת. השפה מבוססת על שרת כאשר באמצעותה ניתן לנהל מגוון של אתרי תוכן כמו וורדפרס, ג‘ומלה, דרופל ועוד…

 

השפה עוזרת לפתח כל מיני יישומים אינטרנטיים שמקלים על הגולש ואחד היתרונות שלה הוא בעצם בכך שכמות גדולה של ששרתי אחסון ברשת נותנים לה תמיכה. חלק מתכנית הלימוד של קורס php הם הכנסת משתמשים, תכנות מונחה עצמים, שימוש בפלאש, איך לעבוד עם בסיס נתונים, פיתוח אפליקציות, שפת HTML, פיתוח צד שרת ועוד. הנה כמה קורסים מומלצים ללימודי PHP.

 

  1. קורס php של practicu- קורס מעמיק המשלב מגוון של תכנים מקצועיים – פרקטיים ומעשיים הכוללים בין השאר הרצאה על חיבור מסד נתונים, הדגמה של יצירת מסד נתונים, הרצאה בנושא פקדים נפוצים, עבודה בקישורים פתוחים, אורך חיי הדף, שינוי מרחב השמות ועוד. קורס שבסופו מקבלים את כל הכלים והידע הנדרש לגבי שפת php.
  2. קורס php של phpbook – הקורס נמשך 90 שעות אקדמיות ומבוסס על 18 מפגשים שבועיים. מדובר בקורס היקפי המספק מידע לגבי כל הנושאים החשובים בשפת ה- php ומטרתו לספק כלים פרקטיים שיעזרו אחר כך בעבודה השוטפת.
  3. קורס קורס WP Customization API של שי זאבי – net-tuts – קורס אונליין בעלות של 320 שקלים בלבד. רמת הקורס בינונית והוא מחייב ידע בפיתוח תבניות או תוספים ויד בסיס ב- php – במהלך הקורס לומדים להכיר את מנוע העיצוב האישי בוורדפרס, לעשות שימוש בקונטרוס מתקדמים, לשכתב איזורי התאמה אישיים ועוד.