קורס אוטומציה בבדיקות מאפשר לכם לשלוט בקידוד: מוכנים ללמוד מהבית?

קורס אוטומציה בבדיקות מאפשר לכם לשלוט בקידוד: מוכנים ללמוד מהבית?

מתוך קורס בניית אתרי אינטרנט - שיעור מספר 2

אם השקעתם הרבה זמן ומאמצים בלימודי פיתוח אוטומציה, אבל כבר הרבה זמן אתם לא מצליחים למצוא עבודה בפיתוח אוטומציה, חשוב שתמצאו את הקורס הנכון. קורס אוטומציה בבדיקות מתמקד בלימוד היסודות והבנת הקונספט של מסגרת אוטומציה להתנהלות קלה. ומה שהכי טוב זה שאפשר ללמוד את הקורס גם מהבית.

הסימן הגדול ביותר שצריך להבהב לכם כשאתם מנסים להיכנס לתחום האוטומציה הוא כשאתם מבינים שאוטומציה לא מסתמכת על למידה של כלי בדיקה בודד, כפי שהיה פעם. היום התחום הזה הרבה יותר קשה, ועל מנת לבצע אוטומציה בבדיקות ממש טוב, עליכם ללמוד כיצד לכתוב קוד.

נכון. לא כל מהנדסי QA חייבים לדעת איך לקודד

אבל אם אתם מנסים להיכנס לתחום, הזמן שלכם יושקע טוב יותר אם תלמדו קורס אוטומציה בבדיקות מהבית, שיאפשר לכם להשיג את הבקיאות הדרושה בלמידת שפת תכנות, מאשר ללמוד את הפרטים הקטנים של כלי אוטומציה.

מסגרת הלימודים מהבית מאפשרת לכם ללמוד איך להצפין ולהשיג תעסוקה כמפתחי אוטומציה, וכן, גם אתם יכולים. כל מה שנדרש הוא כמה צעדים קשוחים, אבל בסוף תגיעו אל המטרה.

למה ללמוד קורס אוטומציה בבדיקות?

באופן מסורתי, תפקידו של מהנדס QA הוא לא קידוד. בתור מהנדסי אבטחת איכות תוכנה, התפקיד הראשי שלכם הוא פיקוח על צוות פיתוח התוכנה, והאפשרות לראות את המוצר דרך עיניו של הלקוח. אתם צריכים לדעת איך להשתמש במוצר בדיוק כפי שמשתמשי הקצה ישתמשו בו, וזהו אחד הכלים העיקריים שתלמדו עם הדרכה נכונה של קורס אוטומציה בבדיקות.

על ידי אוטומציה של חבילת בדיקות הרגרסיה, יהיה לכם יותר זמן לחקור את המערכת שאתם בודקים, ולהבין כיצד היא מתנהגת. כי כל אדם שעובד, או רוצה להשתלב בתעשיית התוכנה, כולל מהנדסי QA צריכים לדעת איך לכתוב קוד, כמו שהם יודעים לקרוא ולכתוב.

וזה נכון. לימודים מהבית מאפשרים לכם היום ללמוד גם קורס אוטומציה בבדיקות ולהשתפר בתחום ככל שאתם לומדים יותר על תפקיד אנליסטים עסקיים, פיתוח מסד נתונים, ופיתוח תוכנה.

ראשית בוחרים שפה, כל שפה

זה לא משנה מה אתם בוחרים כשפת התכנות הראשונה שלכם, פייתון, ג'אווה סקריפט או שפה אחרת. רוב השפות נחשבות כמועמדות טובות אם אתם רוצים להתחיל קריירה של בדיקות אוטומטיות.

עם פייתון, אתם יכולים ללמוד איך לעבוד במנהירות על רכיבים רבים, וגם רובי היא עוד שפה שקל ללמוד. בתקופת השיא של השפה, מפתחים השתמשו בה בכל פעם שהם רצו ליצור יישום אינטרנט פשוט, אבל לא נראה שיש ביקוש יותר לשפה זו באוטומציה.

קודים, קודים, קודים

אם אתם מפתחי תוכנה ללא ניסיון רב בעבודה עם קידוד, גם אם לקחתם פה ושם קורס קטן, חשוב ללמוד קורס אוטומציה בבדיקות, על מנת ללמוד את החידושים בתחום.

אז כדי להתרגל שוב לקידוד, חשוב שתורידו קורס שאפשר ללמוד מהבית, בקצב שלכם, בזמן שלכם, ובעיקר בהתאם לרמה שאליה אתם שואפים להגיע.