שליטה באנגלית כבסיס ללימודים בעולם התוכנה

מתוך קורס כללי - שיעור מספר 3

לימודי מקצוע בעולם התוכנה, השיווק הדיגטלי והעיצוב הגרפי כבר מזמן כבשו את העולם והיצע העבודה רק הולך ומתרחב משנה לשנה ובהתאם לכך צצים מידי שנה עשרות בתי ספר המציעים את לימודי המקצוע בתחומים הרלוונטיים אליהם.

משהו מאד חשוב שכמעט כל בית ספר שמכבד את עצמו יציב כדרישות בסיס לתלמידים היא שליטה בשפת האנגלית בין אם זה קריאה ובין אם זה כתיבה במיוחד בעולם התכנות שם כתיבת הקוד מתבצעת באנגלית!

שיפור השליטה בקרוא וכתוב באנגלית מהבית

בין אם אתם לחוצים בכסף או בזמן ואין ברצונכם או באפשרותכם להירשם לקורס לימודי אנגלית תוכלו לשפר ולחזק את האנגלית על ידי עשיית מנוי זול למגזינים מיוחדים שמטרתם היא שיפור הקריאה והכתיבה של הקוראים על ידי חיזוק אוצר המילים ושיפור רצף הקריאה והביטחון של הקורא בשפת האנגלית. מגזינים שכאלו ניתן למצוא בשירות של הג'רוזלם פוסט לייט בכתובת: https://www.jpostlite.co.il/

לפני קורס תכנות, עיצוב ושיווק דיגטלי בודקים את רמת האנגלית שלכם!

כמו שכבר אמרנו, קורסים בתחום האון ליין דורשים רמה מסוימת של אנגלית, כדי לא לבזבז את כספכם ולהבין שאתם לא משתלבים בעקבות קשיי השפה כבר בשלבים שבהם אין החזרים כספיים, דאגו לבחון את רמת האנגלית שלכם מבעוד מועד, תוכלו לבדוק את רמת האנגלית בבדקים הקיימים ברשת בחינם או לעבור מבדק מסודר על ידי חברה העוסקת בתחום ובכך גם לקבל הערכת מצב מלאה שתכוון אתכם איפה הנקודות החלשות שלכם ואיפה תצטרכו להשקיע יותר ואיפה פחות.

העולם הופך להיות גלובאלי, המקצועות הופכים להיות גלובאליים השפה הופכת להיות גלובאלית ולכן עליכם להיות מוכנים, ללמוד ולשפר את האנגלית שלכם בכדי לא להיתקע או להישאר מאחור, אם אתם מתכננים ללמוד מקצוע בתחום האון ליין דאגו לשאול קודם לכן מה היא דרישת השפה, בדקו עצמכם האם אתם עומדים בדרישות סף של השפה המבוקשת ואם לא דאגו לשפר בטרם אתם נרשמים.